خانه > نی نی یاری > آموزش > آموزش گام به گام نقاشی – کشیدن خرگوش

آموزش گام به گام نقاشی – کشیدن خرگوش

بخش آموزش نقاشی نی نی یاری می خواهد امروز به شما کوچولوهای عزیز کشیدن یک خرگوش دوست داشتنی را یاد بدهد. پس قلم کاغذ خود را آماده کنید و مراحل زیر را دنبال کنید. این نقاشی می توانید برای همه سنین جذاب باشد.

آموزش گام به گام نقاشی – کشیدن خرگوش 

قلم و کاغذ خود را آماده کرده اید؟ پس شروع می کنیم. برای کشیدن این خرگوش بامزه کافی است مراحل زیر را با دقت و به ترتیب دنبال کنید. یادتان باشد کشیدن یک نقاشی زیبا و قشنگ به دقت و حوصله نیاز دارد. ابتدا مانند تصویر شماره ۱ به سراغ تنه خرگوش می رویم، به شکل دقت کرده و سعی کنید نمونه ای شبیه آن را بکشید، مانند این است که دو ذوزنقه از ضلع بزرگ به همدیگر چسبانده شده باشند.

سپس سر خرگوش و گوش های دراز آن را اضافه کنید و در ادامه به سراغ پاهای او بروید. به تصویر شماره ۳ نگاه کنید، اکنون نوبت دست های خرگوش و تکمیل برخی جزئیات مانند گوش های آن است. با رفتن به تصویر شماره ۵ می توانید خرگوش خود را کامل کنید. باز هم تاکید می کنیم نیازی به عجله نیست، شما وقت کافی دارید پس به دقت به تصاویر نگاه کنید تا بتوانید نقاشی خود را به درستی جلو ببرید.

در انتها نیز نوبت رنگ کردن خرگوش است که می توانید آن را هر طور دوست دارید رنگ آمیزی کنید. اکنون که با کلیت کشیدن خرگوش آشنا شدید برای تمرین بیشتر چند خرگوش در اندازه های مختلف را در کنار یکدیگر بکشید و با تغییر دادن جای دست ها و پاها حالت های مختلفی به آنها بدهید، با گذاشتن کلاه ، مو و یا سبیل می توانید یک خانواده خرگوشی و یا چند بچه خرگوش را نقاشی کنید و مثلا آنها را در حالت انداختن عکس یادگاری و تماشای تلویزیون قرار دهید.

آموزش گام به گام نقاشی

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.