خانه > نی نی یاری > جشن تولد و عکاسی > جشن تولد > ایده های بادکنک آرایی برای تولد کودک

ایده های بادکنک آرایی برای تولد کودک

نی نی یاری، صدیقه حیدری: دکوراسیون برای جشن تولد کودک یا بزرگترها از اهمیت بسیاری برخوردار است. وسایل دکوراسیون مختلفی وجود دارد که جشن شما را به یادماندنی و جذاب می کند و جلوه زیبایی را به آن می دهد. این وسایل شامل : بادکنک ها، بنرهای رنگارنگ، پرده ها و غیره هستند. جشن تولد کودک بدون بادکنک ناقص به نظر می رسد.

ایده های بادکنک آرایی برای جشن تولد کودک 

کسی نیست که برای دکوراسیون جشن بچه ها از بادکنک استفاده نکند. بادکنک های رنگی مختلف مانند آبی، صورتی، سفید، شکلاتی، زرد و غیره استفاده می شوند که بسیار زیبا و برجسته جلوه می کنند.

گاهی بادکنک ها را به صورت ستون می آرایند، همچنین آویزان کردن بادکنک ها از دیوار از بهترین روش ها برای دکوراسیون جشن است. علاوه بر این دکوراسیون میز تولد با بادکنک ها بچه ها را جذب می کند و جلوه زیبایی برای جشن دارد.

همچنین می توانید بادکنک ها را از سقف آویزان کنید. در اینجا تصاویری از دکوراسیون جشن کودکان با بادکنک ها ارائه شده است. به بادکنک های رنگی که برای دکوراسیون میز تولد استفاده شده است توجه کنید، این کار جلوه بسیار شگفت انگیزی دارد. ورودی با بادکنک های سفید، آبی، شکلاتی بچه ها را جذب می کند. جشن کودکانتان را با ایده های دکوراسیون بادکنک بیارائید.

 

تهیه و تزیین میز غذای تولد از دیگر موضوعاتی است که هنگام تدارک یک جشن تولد به یاد ماندنی اهمیت زیادی دارد. انواع اسنک ها ، ساندویچ ها و یا فینگر فود ها ایده های مناسب برای جشن تولد بچه ها هستند . همینطور تزئینات متفاوت شیرینی ها و میوه ها می تواند بچه ها را ذوق زده کند.

ایده های چیدمان میز تولد 

مدل های میز تولد (1)

تزیین تولد کودک

تزیین تولد کودک

در بخش جشن تولد و عکاسی و زیر مجموعه میز غذای تولد ، تصاویر الهام بخش و ایده های منحصر بفردی ارائه شده است که به شما کمک می کند تولد کودک خود را به یاد ماندنی تر کنید.

 

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

One comment

  1. بادکنک آرایی گروه بالی گل جهت همکاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.