خانه > نی نی یاری > جشن تولد و عکاسی > جشن تولد > تزیین اتاق تولد کودک با چند ایده ساده

تزیین اتاق تولد کودک با چند ایده ساده

 نی نی یاری، صدیقه حیدری: از آنجایی که خیلی از والدین تمایل دارند تزیین اتاق تولد کودک را خودشان با همکاری خانواده انجام دهند تصمیم گرفتیم در این مطلب چند ایده ساده برای تزیین اتاق تولد و بادکنک آرایی را به اشتراک بگذاریم.

 Birthday_decoration (2)

تولد دوران کودک از خاطر انگیز ترین جشن ها برای بچه ها و والدین است. در هر جشنی هم نحوه چیدمان و دکوراسیون نقش اساسی در ایجاد فضای به یاد ماندنی دارد. اینجا درباره اهمیت دکوراسیون مهمانی صحبت می کنیم .

آیا تا به حال برای مهمانی جشن تولد مخصوصا یکی از کودکانتان برنامه ریزی کرده اید؟ ما ایده های جذاب و شگفت انگیز برای مهمانی های خانگی داریم که می توانید با این ایده دکوراسیون هیجان انگیز از مهمانی لذت ببرید . با هم درباره این ایده عالی مختصر صحبت می کنیم.

 

تزیین اتاق تولد کودک : یک ایده هیجان انگیز برای سقف اتاق

 

تزیین اتاق تولد کودک
می توانید با استفاده از بادکنک های رنگی و ریسه های تزئینی سقف اتاق را تزئین کنید. بادکنک ها را از سقف آویزان کنید و انتهای آنها را روبان های رنگی بپیچید . برای دکوراسیون شگفت انگیز جشن تولد این ایده عالی انتخاب فوق العاده ای است.

 تزیین اتاق تولد کودک : ایده دکوراسیون میز

2

برای تزیین تولد بچه ها می توانید با استفاده  از میز و صندلی ها همراه بادکنک ها و روکش های رنگی تجلی دلربایی از جشن تولد ایجاد کنید . این ایده شگفت آور  فوق العاده مناسب و منحصر به فرد است .

 

zoo-table-birthday-party-decoration-1024x768

 

 ایده دکوراسیون اولین تولد

 

3

برای دکوراسیون به یاد ماندنی اولین تولد این ایده دکوراسیون جذاب بسیار عالی است. از بادکنک های صورتی و بنفش و تزئین آنها روی زمین و آویزان کردن از دیوار،استفاده کنید. این ایده دکوراسیون  برای جشن اولین تولد عالی است .

دکوراسیون پرده برای جشن تولد

 

4
طراحی پرده های رنگی به همراه بادکنک ها در سقف دقیقا روی میز تولد می تواند زیبایی فوق العاده ای در تزیین اتاق تولد کودک ایجاد  کند. رنگ دلربای پرده ها و بادکنک ها می تواند جذابیت منحصر به فرد جشن تولد شما را افزایش دهد.

با مراجعه به مطلب دکوراسیون جشن تولد با بادکنک قلبی چند راهکار برای تزیین اتاق تولد کودک و یا اتاق خواب با استفاده از بادکنک های قلبی را ببنید. 

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

۳ comments

  1. اگه میشد ایده ها همراه با عکس باشه عالی میشد

  2. بی مزه بود واقعا لطفا ایده ای بدید که توی گوگل نباشه و چیز خاصی باشه ممنون میشم اگه به نظرم عمل کنید سپاس گزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.