خانه > نی نی یاری > آموزش > دانلود برگه رنگ آمیزی باب اسفنجی

دانلود برگه رنگ آمیزی باب اسفنجی

نی نی یاری، محیا امیری: باب اسفنجی شخصیت کارتونی مستطیلی شکل و با خطوط ساده، محبوب دل همه بچه هاست. باب اسفنجی که یک سریال امریکایی محصول سال ۱۹۹۹ بود به دلیل استقبال خوب و طرفداران زیادی که درمیان بچه ها و والدین پیدا کرد در چند فیلم با موضوعات مختلف تولید شد و تا به امروز هم ادامه دارد. ما هم در این پست مجموعه ای کامل از شخصیت های این کارتون پرطرفدار را برای رنگ آمیزی گردآوری کرده ایم .

می توانید عکس ها را ذخیره کنید و یا فایل پی دی اف آن را  که به شکل کتاب نقاشی تهیه شده است از اینجا دانلود کنید و پرینت بگیرید.

اگر سری قبلی رنگ آمیزی های سایت را هنوز دانلود نکرده اید در این بخش می توانید با مراجعه به مطالب   رنگ آمیزی های پلنگ صورتی  ، میکی موس ، سیندرلا   آنها را مشاهده و دانلود کنید.

 

 

باب اسفنجی

 

 

شخصیت باب اسفنجی با رفتارهای بدور از هرگونه آلایش کودکان کاملاً مطابقت دارد. تفریحات مورد علاقه او شکار عروس دریایی و حباب بازی است. او در یک آناناس زندگی می‌کند.

 

رنگ آمیزی باب اسفنجی رنگ آمیزی باب اسفنجی

 

پاتریک نزدیک‌ترین دوست باب اسفنجی است. او معمولاً موجودی ابله به تصویر کشیده می‌شود اما گاهی جملاتی دور از  انتظار در دیالوگ‌هایش بیان می‌کند. او شغل خاصی ندارد و زیر یک سنگ زندگی می‌کند. از تفریحات مورد علاقهٔ پاتریک می‌توان به شکار عروس دریایی اشاره کرد. در بخشی از قسمت‌ها پاتریک علاوه بر بلاهت، موجودی کثیف به تصویر کشیده می‌شود.

 

پاتریک happy-sponge-bob-s-friends-coloring-page-kl2
رنگ آمیزی باب اسفنجی spongebob coloring page (37)

spongebob coloring pages - 02

Spongebob-All-Characters-Coloring-Page-Copy spongebob-and-patrick-have-fun-coloring-pages رنگ آمیزی باب اسفنجی نقاشی باب اسفنجی

 

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.