خانه > نی نی یاری > هنرهای مادرانه > بافتنی > فیلم آموزش بافت کیف بافتنی بچگانه

فیلم آموزش بافت کیف بافتنی بچگانه

نی نی یاری: شاید شما هم موافق باشید که بافت کیف بافتنی یک کار حرفه ای در بافتنی است. اما با پیگیری فیلم های آموزش صفر تا صد قلاب بافی امروز قادر خواهید بود که همراه مربی خوب این دوره خانم سمیرا قربانی یک کیف بافتنی بچگانه زیبا را ببافید. 

 اگر پیگیر مجموعه فیلم های آموزش قلاب بافی باشید می دانید که مجموعه فیلم های آموزش قلاب بافی از صفر تا صد توسط خانم سمیرا قربانی آموزش داده می شود و برای کسانی که حتی هیچ نوع پیش زمینه ای در قلاب بافی ندارند از سطح کاملا مبتدی شروع شده است. دیدن این فیلم ها یک آموزش مرحله به مرحله بافتنی کودک با بیان تمام جزییات است و در پایان کار می توانید حاصل این آموزش را مشاهده کنید.  

 مدل کیف بافتنی ، آموزش کیف بافتنی

چنانچه فیلم ها و آموزش های قبلی را ندیده اید پیشنهاد می کنیم که با مراجعه به مطالب زیر این آموزش ها را مرحله به مرحله دنیال کنید.

  آموزش های پایه ای زنجیره و پایه کوتاه و بلندو نقشه خوانی را در مطلب آموزش صفر تا صد قلاب بافی ببینید. و آموزش یک مدل لیف فانتزی به شکل ماهی برای بچه ها  را با مراجعه به مطلب  آموزش بافت لیف بچگانه می توانید مشاهده کنید. آموزش مدل کلاه لبه دار  را در مطلب فیلم آموزش بافت کلاه بچگانه پیگیری کنید.

 

 

 

 برای دانلود کلیپ لینک زیر را کلیک کنید و در صفحه باز شده کلیک راست کرده، گزینه save video as را انتخاب کنید.

 دانلود آموزش کیف بافتنی بچگانه  

 

توصیه میکنیم ...

آموزش زبان به کودک ، زبان انگلیسی برای بچه ها ، سن آموزش زبان به کودک

آموزش زبان به کودک را از چه سنی باید شروع کرد؟

از چه سنی فرزندم را می توانم برای آموزش زبان آماده کنم و به وی زبان جدیدی غیر از زبان مادری اش را آموزش دهم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.