خانه > نی نی یاری > خواندنی ها > چهره ها > یامین دختر جواد رضویان

یامین دختر جواد رضویان

جواد رضویان از پدری قمی و مادر یزدی در شهر قم ( ۲۵ خرداد ۱۳۵۳ ) به دنیا آمد و هم اکنون ساکن محله سلسبیل است. وی به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. وی در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان و امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه همکلاس بود و به کمک آنها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. در مجموعه‌های متعددی از جمله سیب خنده، مجید دلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد. ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ این موفقیت را تکرار کرد. جواد رضویان یکی دو تجربه کارگردانی هم داشته که البته نتوانست در این زمینه موفقیتهایی که در عرصه بازیگری بدست آورده بود را تکرار کند. وی تاکنون در چند تله فیلم نیز بازی کرده و تا به حال چند آلبوم نیز بیرون داده است که آخرین آن کاری با نام لحاف دوزی است. سبک نقاشی اش الیستراسیون است سبک تصویر سازی کودک. زمانی که نام جواد رضویان می آید اولین چیزی که به یاد می آوریم خنده های جالب جواد است که باعث شادی در هر فیلمی شده است.

جوارد رضویان صاحب دختری به نام «یامین» است ،او گفته که مشکلات کاری طوری شده است که نتوانسته ام در آن حدی که دوست دارم برای یامین پدری کنم ولی از همسرم ممنونم که توانسته نقش مادری خود را به طور صحیح انجام دهد،من بیشتر به یامین نقاشی یاد می دهم تا ذهن خوبی داشته باشد.

.ملودی .رضویان a8zvwtifxqa28q1kfnkl


javad-razavian.ipg1_2

Akstop.ir-Javad-Razavian-4

آخرین عکس هم ده سالگی یامین خانومه که بابا تو صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:

به نام حضرت حق ؛

تکرار حضورت ، گلبرگ هاى شقایق را به سجده وامیدارد و من سرمست از آمدنت ، ترانه بودنت را
مى سرایم .

یامین جان
نازنین دخترم دهمین سالگرد شکفتنت مبارک.

خدایا به حق همین ماه عزیز همهء بچه ها رو در پناه خودت حفظ کن.
آمین…
یاحق.

جمع آوری و تلخیص نی نی یاری

 

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.