خانه > نی نی یاری > تربیت و روانشناسی > تربیت فرزندان از نگاه دکتر فرهنگ (۱)

تربیت فرزندان از نگاه دکتر فرهنگ (۱)

 

دکتر شاهین فرهنگ را که می شناسید؟ ایشان از از روانشناسان خوب و حقیقت گرای کشور هستند که با ترکیب کردن یافته های روانشناسی و آموزه های دینی به عنوان یکی از اساتید مطرح در حوزه خانواده شناخته می شوند و سخنرانی هایشان طرفداران بسیاری دارد. ایشان در زمینه های کسب موفقیت دوره‌ های عمومی مختلفی را طراحی و اجرا می کنند، از جمله با موضوعات انسان موفق پیرامون هدفمند بودن و زندگی صحیح و جذب خوبیها و خوب بودن، ازدواج موفق پیرامون روشهای جذب و انتخاب همسر و جلسات خواستگاری و نکات آن و خانواده موفق پیرامون چگونگی برخورد زن و مرد و نگاه از دید ۲ جنس و زندگی بر طبق نگاه برنده برنده.

 

امروز بخش اول از مباحث دکتر فرهنگ پیرامون تربیت فرزند را برای شما آماده کرده ایم. دکتر شاهین فرهنگ روانشناس موفق و نام آشنای کشورمان در این مجموعه سخنرانی در مورد تربیت فرزندان صحبت می کنند. اگر از این ویدئو خوشتان آمد، حتما قسمت دوم آن را نیز در تربیت فرزندان در نگاه دکتر فرهنگ (۲)  تماشا کنید.

 

 

 

برای دانلود کلیپ لینک زیر را کلیک کنید و در صفحه باز شده کلیک راست کرده، گزینه save video as را انتخاب کنید.

دانلود فیلم تربیت فرزندان از نگاه دکتر فرهنگ

 

 

توصیه میکنیم ...

کاردستی مهدکودک

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

با دنیال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساخت بابا نوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی می تواند مقدمه ای برای ایده دادن به کودکان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.