خانه > نی نی یاری > هنرهای مادرانه > بافتنی > فیلم آموزش بافت کلاه بچگانه

فیلم آموزش بافت کلاه بچگانه

نی نی یاری : در ادامه مجموعه آموزش های قلاب بافی در این بخش آموزش بافت کلاه بچگانه را آماده کرده ایم . دیدن فیلم های آموزش قلاب بافی یک راهنمای جامع است که گام به گام مراحل بافت را نشان داده و قابل بازگشت و تکرار است. همانطور که می دانید مجموعه فیلم های آموزش قلاب بافی از صفر تا صد برای کسانی که حتی هیچ نوع پیش زمینه ای در قلاب بافی ندارند از سطح کاملا مبتدی شروع شده است. مربی این آموزش ها خانم سمیرا قربانی هستند که در این فیلم بافت یک مدل کلاه زیبای بچگانه را آموزش می دهند.

چنانچه فیلم ها و آموزش های قبلی را ندیده اید پیشنهاد می کنیم که با مراجعه به مطالب زیر این آموزش ها را مرحله به مرحله دنیال کنید.

  آموزش های پایه ای زنجیره و پایه کوتاه و بلندو نقشه خوانی را در مطلب آموزش صفر تا صد قلاب بافی ببینید. و آموزش یک مدل لیف فانتزی به شکل ماهی برای بچه ها  را با مراجعه به مطلب  آموزش بافت لیف بچگانه می توانید مشاهده کنید.

 

آموزش بافت کلاه بچگانه

 در فیلم زیر می توانید بافت این مدل کلاه را مشاهده کنید. این مدل کلاه لبه دار دخترانه پسرانه است. 

 

آموزش بافت کلاه بچگانه

 

 

برای دانلود کلیپ لینک زیر را کلیک کنید و در صفحه باز شده کلیک راست کرده، گزینه save video as را انتخاب کنید.

دانلود فیلم آموزش بافت کلاه بچگانه

 

توصیه میکنیم ...

کاردستی هواپیما

آموزش کاردستی ، با بطری نوشابه هواپیما بسازید

به جای خریدن اسباب بازی های گران قیمت ، می توانید با استفاده از ابزاری که در خانه در اختیار دارید اسباب بازی هایی با کمک فرزندان خود بسازید که هم در هزینه ها صرفه جویی می کند هم فرزندتان خوشحال تر خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.